Mesaj gönder
Ana sayfa

YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. şirket Profili

şirket Profili
 
Tianjia Bahçe Sulama Equipment Co, Ltd Tianjia Industry Co, Ltd beloneg 2010 yılında kurulmuştur. Sulamanın üretim ve pazarlamasını entegre eden iyi gelişmiş bir kuruluştur. 8 yıllık gayret ve gelişimin ardından, Çin'in önde gelen profesyonel sulama sistem üreticilerinden biri haline geldik. Çin'de her zaman çok güçlü hammadde fabrikaları ve sulama birliği ile çok iyi ilişkiler sürdürüyoruz. sulama pazarını yurt içinde ve yurt dışında.
Fabrikamız, Çin'deki birçok çeşit sulama formülasyonunu formüle etmeye odaklanmaktadır. Tümü ileri teknoloji ve iyi quanlity malzemeden üretilen darbeli yağmurlama, raingun sulama, mikro yağmurlama sistemi, damla sulama sistemi, filtre sistemi, gübre sistemi, bahçe sulama kiti, boru ve ek parçaları vb. , peyzaj, famliy bahçe, sera ve spor sahası vb. Hem üretim hem de beceri teknolojisinde zengin deneyime sahip.
Görevimiz
Kaliteyi sürekli geliştirirken, güveniyoruz.
Sürekli olarak en iyi hizmeti sunarken, güveniyoruz.
Kazanmak için partneriniz olarak, güveniyoruz.
Şans ve tam bir spa ver. size tüm avantajımızı göstereceğiz ve birlikte büyüyelim. Uzun vadeli bıçaklayabileceğimize eminim ve
güvendiğiniz ve mükemmel hizmetimiz nedeniyle saygın şirketinizle dostça iş ilişkisi.
TIANJIA BAHÇE SULAMA EKİPMANLARI CO. / LTD
TIANJIA BAHÇE SULAMA EKİPMANLARI CO LTD / TOPLU ÜRETİM
TIANJIA BAHÇE SULAMA EKİPMANLARI CO. / LTD.  
TIANJIA BAHÇE SULAMA EKİPMANLARI CO / SOSYAL PLATFORMU
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
YuYao TianJia Bahçe Sulama Ekipmanları A.Ş. Bu arada, 2010 yılında Mirco Sprinkler üretimi, yıllık 100.000.000 adetlik küçük bir kapasite ile başlamış olup, 2012 yılında yıllık 3.00000.000 adetten fazla bir artışa ulaşmıştır. Ayrıca Tianjia, Darbe Sprinkler ve Raingun Sulama Damla Sulama sistemleri için ürün yelpazesini genişletti.

2012 yılında, Tianjia Sulama Çin'de filtre sistemi, gübre sistemi, bahçe sulama kiti, boru ve ek parçaları vb. Ancak bazı otomatik enjeksiyon makineleri ve yeni montaj hattı satın alın.

üretim . Bu yıldan bu yana yüksek hızlı bir gelişme yaşadık.
Yerel olarak sulama birliğine katılıyoruz . Sık sık tahriş toplantısına katılıyor ve sulama bilgisini inceliyoruz .
ve birbirlerini tartışırlar.
2013 yılında TJ'yi domesitc ve dünya markası olarak kurduk. TJ Markamız bir çok tüketici tarafından onaylandı ve TJ distribütörlerimiz veya acentemiz olarak dünyanın her yerinden müşterimiz: Örneğin, Güney Amerika, Paskalya Asya, Orta Afrika, Amerika ve benzeri.
I 2018, Firmamız zaten bir üretim süreci ve tedarikçi, istikrarlı kalite ve uygun fiyat tamamlandı. Bu arada, yine de şirketin tüm yönlerini yeniden araştırmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz . Daha fazlasını yapmak için kendimize güveniyoruz .

YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : TJ

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5,000,000-10,000,000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin YuYao TianJia Garden Irrigation Equipment Co.,Ltd. Sertifikalar